КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України затримали в Києві громадянина Росії, який прибув до столиці з гранатами і "коктейлями Молотова".

Про це в коментарі заявив керівник Апарату голови СБУ Ігор Гуськов.

— Сьогодні співробітниками СБУ був затриманий громадянин РФ, який обґрунтовано підозрюється в скоєнні резонансних злочинів у місті Києві. Росіянин прибув до Києва вранці з іншого регіону України, привіз з собою гранати, пляшки із запальною сумішшю і холодну зброю. Цікаво, що, очевидно, для полегшення реалізації свого злочинного наміру, пересувався по Києву в формі спецназівця одного з підрозділів Нацполіції України. А це ще один злочин, відповідальність за який передбачена статтею 353 "привласнення владних повноважень". Громадянин РФ був затриманий СБУ на одному з автовокзалів Києва на стадії підготовки злочину. Здійснюється огляд місця події та інші процесуальні дії, — зазначив він.

Гуськов також повідомив, що російські спецслужби намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні.

Нагадаємо, раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей діють спеціальні центри з організації терактів, які координуються кадровими офіцерами російських спецслужб.

Джерело: "112 Україна"

QHA