ЛУГАНСЬК (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України в Луганській області затримали спільника терористичної організації «ЛНР» з вибухівкою, а також картами, де відзначені позиції сил українських військовослужбовців.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

— Правоохоронці встановили, що житель Попасної був завербований "офіцером розвідки" одного з незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР». За вказівкою куратора людина передавала бойовикам інформацію про дислокацію, переміщення особового складу і техніки сил антитерористичної операції, — сказано в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що СБУ затримала чоловіка у нього вдома, а під час обшуків виявила один кілограм тротилу, два детонатори і п'ять супутникових карт із зазначеними позиціями українських військових.

Чоловікові повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 263 і ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

QHA повідомляло, що СБУ спільно з контррозвідкою викрили агентурну мережу так званої «ДНР» у зоні проведення АТО. Одна з мешканок Донецької області отримала завдання від представників «ДНР» збирати секретну інформацію в одній з військових частин поблизу лінії розмежування. Співробітники СБУ затримали жінку і куратора — «розвідника ДНР» з позивним «Циган», якому вона вже встигла передати деякі документи. Їх затримали під час спроби передати документи з грифом «секретно».

QHA