КИЇВ (QHA) -

У Херсоні співробітники Служби безпеки України (СБУ) затримали людей, які намагалися запустити квадрокоптер над військовою частиною.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

— 3 жовтня 2017 року біля дев'ятої години вечора, незважаючи на численні попередження в засобах масової інформації щодо впровадження у військових частинах ЗСУ посилених охоронних заходів, четверо жителів Херсона провели запуск квадрокоптера і направили його на територію частини, яка виконує важливі завдання щодо захисту наших південних рубежів , сказано у повідомленні.

СБУ та військовослужбовці Збройних сил України вилучили безпілотник на території військової частини. Тривають слідчі дії.

Раніше QHA повідомляло, що жителі селища Пікузи, 3 жовтня, розташованого на півдні Донецької області, на підконтрольній угрупованню «ДНР» території, звернулися до міжнародних організацій з листом, в якому зажадали вивести з села озброєння і бойовиків.

Нагадаємо, саме неподалік від Пікуз 30 вересня спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) зафіксували безпілотний літальний апарат (квадрокоптер білого кольору), який пролітав із заходу на схід, проте не вказали, кому може належати БПЛА (польоти іноземних БПЛА в зоні конфлікту на Донбасі заборонені згідно із «Мінськом-1», тобто на польоти мають право тільки українські безпілотники і безпілотники СММ ОБСЄ).

QHA