КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України затримали колишнього депутата районної ради Великої Новосілки (Донецька область) за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Про це повідомили в прес-центрі СБУ України в Facebook.

— Оперативники спецслужби з'ясували, що в травні 2014 депутат організував і провів мітинг серед жителів селища Велика Новосілка. Зловмисник публічно звертався із закликами до відділення регіону від України і створення «ради Донецької Народної Республіки», — сказано в повідомленні.

Після так званого референдуму депутат втік з селища і знаходився на півдні країни. Однак затримали його у Запорізькій області.

Екс-депутату повідомили про підозру у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

QHA повідомляло, що СБУ викрила колишнього депутата Одеської міської ради на фінансуванні терористичних угрупувань на Донбасі. Згідно з інформацією, депутат, який оголошений у міжнародний розшук, зараз перебуває в Росії та направляє кошти на фінансування терористів ОРДЛО.

QHA