КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили колишнього депутата Одеської міської ради на фінансуванні терористичних угрупувань на Донбасі.

Про це повідомила прес-служба СБУ.

— Співробітники СБУ викрили факти фінансування екс-депутатом Одеської міськради спільно з менеджментом будівельної компанії незаконних бойовиків ДНР і ЛНР, — сказано в повідомленні.

Згідно з інформацією, депутат, який оголошений у міжнародний розшук, зараз перебуває в Росії та направляє кошти на фінансування терористів ОРДЛО.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування правоохоронці проводять обшуки за місцем проживання фігуранта справи.

QHA повідомляло, що СБУ викрила схему незаконної легалізації іноземних громадян в Україні. Шахраї реєстрували іноземців у Київському регіоні, використовуючи підроблені печатки прикордонної служби, а також шляхом укладення фіктивних шлюбів з громадянами України. Так, за останні три роки підробили документи більш ніж 200 іноземцям.

QHA