КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо затриманих раніше у Херсонській області прикордонників ФСБ Росії за статтею «замах на територіальну цілісність і недоторканність України».

— Слідство встановило, що громадяни Російської Федерації, співробітники ФСБ заступник начальника резервної застави в/ч 9930 Аскар Кулуб і начальник кінологічної групи в/ч 9930 Володимир Кузнєцов у період з грудня 2016 року до 30 червня 2017 року виконували службові завдання в інтересах Російської Федерації з метою зміни кордонів території або державного кордону України, — сказано у повідомленні.

Найближчим часом слідчі СБУ оголосять співробітникам ФСБ про підозру у зазіханні на територіальну цілісність і недоторканність України та ніціюватимуть перед судом обрання їм запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Як повідомляло QHA, 30 червня вночі прикордонники Херсонського загону спільно з військовослужбовцями Збройних сил України у Херсонській області затримали двох військовослужбовців прикордонної служби ФСБ РФ.

Пізніше бійці 56-ї окремої мотопіхотної бригади уточнили, що затримання пройшло із застосуванням прийомів рукопашного бою.

30 червня Каланчацький суд заарештував затриманих прикордонників ФСБ РФ на 15 діб.

ФОТО: інтернет

QHA