КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення антитерористичної операції (АТО) співробітники Служби безпеки України (СБУ) викрили діяльність учасників наркоугруповання, до складу якої входили співробітники Нацполіції. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Наркобізнес організували місцеві кримінальні авторитети.

— Під час обшуків за місцями роботи та проживання фігурантів справи вилучено понад 1000 таблеток синтетичних наркотиків і майже 2 кг марихуани, 5 тисяч доларів, нелегальну зброю, патрони та боєприпаси до неї, банківські картки, на які надходили гроші за реалізовані наркотики, сказано у повідомленні.

Під час затримання учасників угруповання один з них (керівник підрозділу поліції) стріляв у співробітників оперативної служби з мисливської рушниці.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 307 і ст. 345 Кримінального кодексу України. Чотирьох учасників угруповання затримали за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу.

QHA повідомляло, що СБУ під керівництвом прокуратури викрила угруповання, яке на замовлення представників Російської Федерації влаштовувала провокаційні дії у Львові. Учасники угруповання в соціальних мережах поширювали матеріали, спрямовані на дестабілізацію політичної ситуації в регіоні.

Під час обшуків співробітники СБУ вилучили комп'ютерну техніку і матеріали з доказами протиправної діяльності.

QHA