ДОНЕЦЬК (QHA) -

Під час одного з обстрілів, здійснюваних проросійськими терористами на Донбасі, загинули мирні жителі. Про це стало відомо з повідомлення Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Фейсбуці.

— 17 травня 2017 року військовослужбовці 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК обстріляли цивільних осіб у районі н.п. Крута Балка, у результаті двоє місцевих жителів загинули і один поранений, — йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що до скоєння тяжких злочинів, у тому числі проти мирного населення, призвело погіршення морально-психологічного стану особового складу проросійських військ.

Розвідка також розповіла про сварку бойовиків штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), у результаті якої один із терористів був застрелений.

— Командуванням полку вживаються заходи щодо запобігання розслідування фактів загибелі військовослужбовця і приховування реальних бойових втрат серед особового складу, призваного з числа місцевих жителів. Загиблих, як правило, не доставляють у морги і здійснюють їх захоронення без всякої фіксації, — наголошується в тексті.

Як повідомляло QHA, також у лавах проросійських бойовиків на окупованому Донбасі спостерігається збільшення випадків дезертирства і пограбувань.

ФОТО: Reuters

QHA