КИЇВ (QHA) -

Народний депутат Дмитро Тимчук повідомив свою версію подій, що відбуваються в Луганську, де зіткнулися прихильники так званого "міністра внутрішніх справ" Ігоря Корнета і глави сепаратистів "ЛНР" Ігоря Плотницького.

Зокрема, за словами нардепа, те, що введені вчора до Луганська військовослужбовці ЗС РФ і російської ПВК фактично не перешкоджають діям підконтрольних «голові МВС ЛНР» І. Корнету, свідчить, що Кремль все ж зробив ставку на Корнета.

— Хоча, не виключено, тільки «транзитом» — для подальшої передачі повноважень главі «ДНР» А. Захарченку зі злиттям «ЛНР» і «ДНР». Чи зможе І. Плотницький повернути собі прихильність Москви (а у нього, судячи з усього, залишилися лічені години) — велике питання, — написав Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Також Тимчук вважає, що введення вчора до «ЛНР» військ РФ свідчить про те, що Кремль боїться, що ЗСУ скористаються цією ситуацією і перейдуть у масштабний наступ.

Як писало QHA, командир підрозділу бойовиків "ЛНР" "Брянка" Дмитро Піндюрин записав відео із закликом до ватажка "ДНР" Олександра Захарченка об'єднати самопроголошені "республіки" і створити "Новоросію".

Раніше повідомлялося, що 21 листопада центр Луганська оточили озброєні люди без відзнак, а звільнений "міністр МВС ЛНР" Ігор Корнет вивісив на сайті "МВС" заяву зі спростуванням своєї відставки і розповів про арешти людей з найближчого оточення Ігоря Плотницького.

21 листопада СММ ОБСЄ зафіксувала військову автоколону, яка прямувала до Луганська з ОРДО, у складі не менше 6 вантажівок військового типу, 2 бронетранспортерів, 1 зенітної установки (ЗУ-23), а також понад 20 цивільних автомобілів без номерних знаків мінімум із 50 озброєними особами.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, до вечора ця колона увійшла до Луганська.

Пізніше з'явилася інформація, що глава угрупування "ЛНР" Ігор Плотницький, втративши контроль над ситуацією, втік з Луганська до РФ.

Але сьогодні стало відомо, що Плотницький провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". В організації "держперевороту" він звинуватив Корнета.

QHA