МОСКВА (QHA) -

Російський телеканал з Підмосков'я прийняв на стажування студентів з вузу окупованого бойовиками Донецька, а також журналістів-пропагандистів підконтрольних терористам ЗМІ. Про це повідомив у Фейсбук координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

— У Москві (РФ) на телеканалі «360 ° Підмосков’я» з метою «освоєння практичних навичок роботи на телебаченні» проходять стажування журналісти «республіканських» телеканалів «ДНР» і студенти за спеціальністю «журналістика» «Донецького національного університету ДНР». Стажування проходить з 14.05.2017.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 18 квітня з Адміністрації президента РФ Путіна надійшло розпорядження провести нову пропагандистську компанію на окупованих територіях Сходу України, згідно з якою підконтрольна бойовикам преса буде створювати сюжети про нібито негативну соціально-економічну ситуацію на підконтрольній Києву території країни і «зростання невдоволення» у ЗСУ діями командування і влади. Однак при цьому донецький телеканал бойовиків «Оплот» не отримав ніякого фінансування для даних цілей.

ФОТО: інтернет

QHA