КИЇВ (QHA) -

Російська Федерація відправила на Донбас 74-у колону з «гуманітарною допомогою». Про це сьогодні повідомили у прес-службі МНС РФ.

У прес-службі відзначили, що вантажівки везуть близько 430 тонн «гуманітарного вантажу», який нібито складається з дитячих продуктових наборів та медичного майна.

— Гуманітарна колона МНС Росії досягла пунктів пропуску «Донецьк» і «Матвіїв Курган» на російсько-українському кордоні, — йдеться у повідомленні.

У МНС РФ заявили, що наразі колона «гуманітарки» проходить митні процедури відповідно до міжнародного законодавства з доставки гуманітарних вантажів.

— Після проходження процедури перевірок, автомобілі відправляться до Донецької і Луганської області, — повідомляють у МНС.

QHA повідомляло, що співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на непідконтрольній Україні території Донбасу колону з 10 вантажівок з написом «Гуманітарна допомога від Російської Федерації». У СММ відзначили, що патрулю не дозволили під'їхати до колони. Один з бойовиків «ЛНР» сказав спостерігачам, що для доступу на об'єкт їм необхідно отримати відповідний дозвіл від інших членів «ЛНР».

QHA