СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Російська Федерація (РФ) розгорнула в окупованому Криму другий дивізіон зенітних ракетних комплексів С-400 «Тріумф».

Комплекси розташовані біля мису Фіолент у Севастополі і знаходяться у бойовому положенні. Крім цього, почали працювати засоби виявлення і відстеження цілей.

Російський воєначальник, генерал-лейтенант Віктор Севостьянов заявив, що ці комплекси підвищать «бойові можливості та ефективність усієї протиповітряної оборони» окупованого Криму.

У Кремлі відзначили, що розміщення другого дивізіону С-400 "не повинно сприйматися як загроза".

QHA повідомляло, що два дивізіони зенітних ракетних систем С-400 будуть використовуватися російськими військами в окупованому Криму у перші дні 2018 року. Генерал-лейтенант країни-окупанта Віктор Севостьянов уточнив, що дивізіони вже знаходяться на території тимчасово окупованого півострова.

ЗРС дальньої дії С-400 "Тріумф" розробки і виробництва АТ "Концерн ВКО "Алмаз-Антей" призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів боротьби.

Система здатна на дальності до 400 км знищувати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км — балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.

Джерело: ТАСС

QHA