МОСКВА (QHA) -

Міністерство оборони Росії повідомило про раптову перевірку військ біля кордону з Україною і передислокацію підрозділів на територію анексованого Криму, повідомляє УНІАН.

За наказом командувача військ Південного військового округу (ПВО) Олександра Дворнікова до раптової перевірки бойової готовності були залучені мотострілецькі з'єднання в окупованому Криму, Дагестані, Чечні, Південній Осетії, Ростовській області та Краснодарському краї.

У заяві російського відомства зазначається, що транспортними літаками чотирьох армій ВПС, ППО та морської авіації Чорноморського флоту здійснені перекидання особового складу на дальність понад 1000 кілометрів з Чеченської Республіки, Республіки Дагестан і Ростовської області на полігони Астраханської, Волгоградської областей, Краснодарського краю та окупованого Криму.

Також у відомстві наголосили, що триває перекидання техніки залізничним транспортом на незнайомі полігони, де підрозділи повинні виконувати завдання за призначенням.

Всього до практичних дій залучено понад 6,5 тисяч військовослужбовців і близько 1,5 тисячі одиниць військової та спеціальної техніки мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів, а також підрозділи морської піхоти Чорноморського флоту і Каспійської флотилії.

ФОТО: інтернет

QHA