МОСКВА (QHA) -

Сьогодні, 19 березня, Росія почала військові навчання у декількох регіонах, включаючи окуповані Абхазію, Південну Осетію, Крим, а також області на українському кордоні. Про це заявили у прес-службі Південного військового округу РФ.

— Підрозділи ракетних військ і артилерії Південного військового округу (ПВО) приступили до виконання вогневих завдань у польових умовах. Бойова підготовка артилеристів організована на 19 полігонах військового округу, розташованих в Астраханській, Волгоградській та Ростовській областях, на Ставропіллі і Кубані, в Адигеї, Дагестані, Інгушетії, Північній Осетії, Криму і Чечні, а також у місцях російських військових баз в Абхазії, Вірменії та Південній Осетії, —йдеться у повідомленні.

Росіяни задіяли у навчаннях близько восьми тисяч військовослужбовців і майже півтори тисячі одиниць військової техніки, включаючи сучасні системи залпового вогню.

Нагадаємо, 14–20 вересня на території Білорусі тривали спільні військові навчання Білорусі та Росії «Захід — 2017». За даними РФ, у них взяли участь до 13 тис. військовослужбовців, проте дані незалежних спостерігачів свідчать, що до навчань було залучено понад 200 тис. військових.

Як повідомляло QHA, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що президент Росії Володимир Путін під час російсько-білоруських навчань «Захід — 2017» продемонстрував готовність до наступальної війни.

QHA