КИЇВ (QHA) -

У Раді національної безпеки та оборони України збираються боротися з інформаційною агресією Росії у зоні проведення АТО. Про це повідомив секретар РНБО Олександр Турчинов на засіданні центру кібербезпеки, передає «Цензор.НЕТ».

— Інформаційна агресія одна з найнебезпечніших складових гібридної війни, яку веде проти нас Росія. Тому блокування деструктивного впливу сепаратистської і російської інформаційної пропаганди в зоні проведення АТО одне з наших пріоритетних завдань, повідомив Турчинов.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації вже розробила проект Інформзахист, «який дозволить заблокувати антиукраїнське телерадіомовлення уздовж лінії розмежування у зоні проведення АТО».

Секретар РНБО України звернувся до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з пропозицією виділити з резервного фонду уряду фінанси для реалізації проекту.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, російсько-окупаційні війська підготували постановочну відеозйомку відступу «української ДРГ» в районі населеного пункту Сокольники. За сценарієм фейкового сюжету, з вини цієї «групи» і був підірваний патруль СММ ОБСЄ на підконтрольній терористам території.

ФОТО: інтернет

QHA