КИЇВ (QHA) -

Рада національної безпеки і оборони України може на наступному тижні розглянути проект закону про реінтеграцію Донбасу, заявила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, передає кореспондент QHA.

— За моєю інформацією, на наступному тижні може пройти Рада нацбезпеки і оборони, де має бути розглянутий вже такий повний текст закону. Ми також його продискутуємо на нашій неформальній мінській платформі у парламенті, повідомила Геращенко.

За словами віце-спікера українського парламенту Ірини Геращенко, РНБО може розглянути законопроект на наступному тижні. Філософія поправки полягає у «повернення Донбасу, його деокупації та демілітаризації», додала вона.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов висловив надію на те, що даний законопроект буде підтриманий у липні.

Нагадаємо, 14 червня президент України Петро Порошенко повідомив, що за його дорученням розробляється проект закону про реінтеграцію Донбасу, яким буде передбачено низку заходів щодо повернення окупованих територій України. За його словами, у підготовці законопроекту беруть участь експерти і народні депутати. Законопроект базується на умовах, закріплених у Мінських домовленостях.

Раніше Олександр Турчинов висловив думку, що антитерористичну операцію в Україні пора завершити і перейти до нового формату захисту країни від гібридної агресії Росії.

ФОТО: QHA

QHA