КРАСНОДАР (QHA) -

Зниклий в Білорусі син українського офіцера Павло Гриб перебуває у СІЗО Краснодара за звинуваченням у тероризмі. Про це повідомив начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає «Українська правда».

Василь Кирилич заявив, що українські представники в Росії з'ясовують, за яких обставин був затриманий Павло Гриб, а також намагаються домогтися доступу до нього для адвоката і близьких.

— 7 вересня Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону отримало повідомлення від ФСБ РФ у Краснодарському краї про утримання Павла Гриба у Краснодарі. У повідомленні говориться, що Павло Гриб був затриманий за звинуваченням у скоєнні злочину відповідно до ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу РФ, розповів Кирилич.

Стаття 205 Кримінального Кодексу РФ інкримінує терористичний акт і передбачає позбавлення волі від 10 до 15 років.

Як повідомляло раніше QHA, 24 серпня Павло Гриб поїхав до білоруського міста Гомеля на зустріч із дівчиною, з якою раніше спілкувався у соцмережі, після чого зник. Його батько по приїзді до Білорусі дізнався, що його сина розшукує ФСБ Росії по Краснодарському краю.

29 серпня 17-річна росіянка з Сочі зізналася, що запросила українця Павла Гриба в Білорусь під тиском співробітників Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA