КИЇВ (QHA) -

Російське військове керівництво збільшило кількість військ на окупованій території Донбасу. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов.

— Ви маєте інформацію, що відбуваються різні конфліктні ситуації між різними кримінальними угрупованнями, які входять до окупаційної адміністрації на окупованих територіях сходу нашої країни. І у зв'язку з цим загостренням російське військове керівництво збільшило військовий контингент, російський контингент, який перебуває на цій території. Це дуже складна для нас проблема, заявив він.

Турчинов зазначив, що загострення ситуації триватиме.

QHA повідомляло, що Росія почала стягувати до кордону з Україною військові сили і хоче замаскувати їх під миротворців ООН. Секретар РНБО повідомив, що ці спроби будуть марними через ймовірне прийняття закону про реінтеграцію Донбасу.

Раніше Олександр Турчинов доручив Службі безпеки України (СБУ), Національній поліції та Державній прикордонній службі України (ДПСУ) посилити контррозвідувальний і антитерористичний режими через активізацію спецслужб Російської Федерації. Служби повинні вилучити з обігу незареєстровану зброю, боєприпаси та вибухові речовини і протидіяти їхньому незаконному обігу.

Джерело: РБК-Україна

QHA