ДОНЕЦЬК (QHA) -

РФ направила на окупований Донбас 67-ю автоколону з «гуманітарною допомогою».

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на МНС Росії.

Російське МНС стверджує, що вантажні автомобілі везуть більше ніж 600 тонн «гуманітарної допомоги». За словами МНС, автомобілі транспортують: дитячі продуктові набори, будівельні матеріали, медикаменти, художню та навчальну літературу для підготовки до нового навчального року.

Російська сторона, як відомо, продовжує переміщати через неконтрольовану Україною ділянку кордону так звані «гуманітарні конвої».

Росіяни повністю відмовляються надавати Україні інформацію про зміст вантажу. Характер вантажу часто не відповідає зазначеному в повідомленнях з боку РФ.

Раніше автомобілі так званого «гумконвоя» возили на Донбас боєприпаси і зброю. Однак після того, як бойовики і РФ відновили залізничне сполучення, за деякою інформацією, зброю і боєприпаси потрапляють на окуповані території також у поїздах.

QHA раніше повідомляло, що українська сторона Спільного центру координації та контролю режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) заявила про застосування проросійськими терористами нових мобільних реактивних систем залпового вогню при обстрілі Красногорівки (Донецька область) 20 липня.

ФОТО: інтернет

QHA