КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 15 лютого, військова авіація РФ провела умовні пуски крилатих ракет в бік України. Про це заявили у прес-службі командування Повітряних сил України.

Українські військові повідомили, що під час проведення тренувань з протиповітряної оборони Повітряні сили ЗСУ зафіксували активізацію авіації Повітряно-космічних сил Росії уздовж східного повітряного кордону України.

Винищувачі та бомбардувальники країни-агресора здійснювали вильоти з аеродромів Курськ, Міллерово (Ростовська область), Гвардійське і Саки (окупований Крим) з максимальним наближенням до державного кордону України та лінії розмежування.

— Група стратегічних бомбардувальників-ракетоносців Ту-95 у супроводі пари винищувачів Су-30 РФ здійснили проліт у повітряному просторі АР Крим і відпрацювали умовні пуски крилатих ракет у напрямку материкової частини України, — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у порівнянні з доокупаційним періодом, Росія удвічі збільшила свій військовий персонал в анексованому Криму. На жовтень 2017 року в Криму перебувають 32 200 військовослужбовців РФ, а до окупації українського півострова їхня кількість становила 12 500 військових.

QHA