КИЇВ (QHA) -

Російська Федерація стягує до кордону з Україною велику кількість військової техніки. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Кілька днів тому в Луганській області затримали українця за незаконний перетин кордону, який розповів про пересування російських військових біля кордону. Зокрема що через населений пункт Кантемирівка Воронезької області 2-3 рази на місяць у бік кордону з Україною прямує велика кількість броньованої техніки.

— У розмовах з російськими військовими, які супроводжували такі ешелони, чоловікові стало відомо, що вони йдуть нібито на тактичні навчання у Ростовській області, неподалік від українського кордону. Але з власних спостережень затриманий повідомив, що у зворотний бік техніки поверталося набагато менше, сказано у повідомленні.

QHA повідомляло, що секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив про те, що Росія почала стягувати до кордону з Україною військові сили і хоче замаскувати їх під миротворців ООН. Секретар РНБО повідомив, що ці спроби будуть марними через ймовірне прийняття закону про реінтеграцію Донбасу.

QHA