ДОНЕЦЬК (QHA) -

Російська сторона Спільного центру координації та контролю (СЦКК) продовжує вказувати неіснуючі дані обстрілів позицій терористичних формувань ОРДЛО з боку сил АТО.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

Прес-центр відзначає, що російська сторона СЦКК вказує факти застосування Україною зброї, забороненої Мінськими домовленостями.

— Групи спостерігачів української сторони СЦКК інформацію про ці обстріли не підтверджують, сказано у повідомленні.

Українська сторона СЦКК пов'язує активність подачі фейкових даних російською стороною з роботою на території ОРДЛО патрулів СММ ОБСЄ, на чолі якої перший заступник глави спецмісії Александр Хуг.

Така «допомога» НВФ ОРДО і ОРЛО з російської сторони СЦКК демонструє їхню загальну зацікавленість у погіршенні гуманітарної ситуації в регіоні і прагнення щодо подальшого загострення протистояння на Донбасі, додали у прес-службі.

Раніше QHA повідомляло, що за минулу добу бойовики на Донбасі 41 раз порушили режим тиші, сили АТО у відповідь 28 разів застосовували весь спектр незаборонених озброєння. В результаті обстрілу один український військовий отримав поранення. Зросла кількість ворожих провокацій на Донецькому напрямку. Після 18 годин двічі під тривалим вогнем противника з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї опинилися наші укріплення біля Авдіївки, Майорська, шахти Бутівка.

QHA