МОСКВА (QHA) -

Слідчий комітет Російської Федерації висунув заочне звинувачення підполковнику української армії Миколі Маломену в організації вбивства оператора російського телеканалу «Перший канал» Анатолія Кляна. Про це повідомили у прес-службі Следкома РФ.

— Висунуто обвинувачення у скоєнні злочину... командиру дивізіону Донецького зенітно-ракетного полку Повітряного командування «Центр» Збройних сил України (В/Ч А-1428) підполковнику Миколі Маломену, сказано у повідомленні.

У Слідкоме РФ заявляють, що Маломен 29 червня 2014 року наказав військовослужбовцям стріляти по автобусу з цивільними особами та журналістами, серед яких був російський оператор Клян.

Подія нібито сталася в ніч на 30 червня 2014 року, коли до КПП військової частини А-1428 між містом Авдіївка та селом Спартак під'їхав автобус із матерями військовослужбовців, які хотіли дізнатися про повернення їхніх синів додому, і журналістами РФ та України.

Нагадаємо, у Державній думі РФ звинуватили українські спецслужби у нібито плануванні «атаки дронів» на окупований Крим. Так званий депутат Держдуми від Криму Руслан Бальбек заявив, що йому цю інформацію нібито передали «кримські татари, які живуть в Україні», а атака буде заявлена ​​як «акція кримськотатарського опору».

QHA