СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти в Криму почали будувати рів з парканом на адміністративному кордоні з материковою Україною. Про це заявили в прес-службі управління ФСБ РФ у Криму.

— Будівництво інженерного загородження на російсько-українській ділянці кордону на півночі Криму почалося, — сказано в повідомленні.

Відзначимо, що наприкінці вересня повідомлялося про оголошення конкурсу на поставку і монтаж повнопрофільного загородження довжиною 49,5 км. Висота над землею складе 2,1 м, заглиблення в ґрунт — 0,3 м. Облаштування пов'язане з необхідністю забезпечити "безпеку населення Криму і туристів". Окупанти планують завершити роботи навесні 2018 року.

Нагадаємо, раніше постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук розповів, як у анексованому Криму борються з українською мовою. Дана заява делегата від України прозвучала у відповідь на доповідь Верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберто Заньєра.

Прокопчук, зокрема, закликав комісаріат ОБСЄ звернути увагу на кричуще порушення національних прав українців здобувати освіту рідною мовою на окупованому Росією півострові.

QHA