КИЇВ (QHA) -

У "ЛНР" звинуватили в інсценуванні державного перевороту "главу адміністрації" Ігоря Плотницького Ірину Тейцман. Про це повідомили на сайті терористів "Луганський інформаційний центр".

Так званий міністр внутрішніх справ "ЛНР" Ігор Корнет заявив, що "посадові особи" доносили недостовірну інформацію про те, що "співробітники МВС" причетні до протиправних дій.

— Встановлена причетність керівника Адміністрації глави "ЛНР" Ірини Тейцман, а також начальника Служби урядової безпеки МВС "ЛНР" Євгенія Селіверстова до інсценування в вересні 2016 року державного перевороту в "ЛНР", — зазначив він.

Корнет підкреслив, що у результаті цього був убитий "колишній прем'єр-міністр" Ціпкалов Геннадій.

QHA повідомляло, що 21 листопада центр окупованого Луганська заблокували люди у військовій формі з автоматами і бронетранспортером. Люди в балаклавах і з автоматами оточили адміністративні будівлі, зокрема, будівлю так званого "МВС ЛНР", підігнали туди БТР і перекрили прохід і проїзд по вулицях. На них немає розпізнавальних знаків.

Нагадаємо, виконуючий обов'язки "глави МЗС" "ЛНР" Владислав Дейнего заявив про готовність терористичної організації "ЛНР" змінити назву на ту, на якій наполягає Україна. Сепаратист зазначив, що "ЛНР" цілком може називатися "ОРДЛО" (окремі райони Донецької і Луганської областей), як того вимагає Україна.

Раніше повідомлялося, що терористи на Донбасі хочуть, щоб Україна називала їх "ДНР" і "ЛНР", а не ОРДЛО, і планують вписати таку норму в договір з Києвом.

QHA