КИЇВ (QHA) -

Співробітники Державної прикордонної служби України (ДПСУ) в Луганській області потрапили під обстріл з території Російської Федерації (РФ). Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

— Сьогодні, близько 12:30 поблизу населеного пункту Ушаковка на Луганщині з території Російської Федерації було здійснено провокаційний обстріл із застосуванням стрілецької зброї у напрямку підрозділів, що забезпечують охорону Державного кордону України. Військовослужбовці не постраждали. Вогонь у відповідь не відкривався, — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі додали, що такі обстріли грубо порушують режим держкордону.

— У разі отримання відповідних розпоряджень і на вимогу обстановки військовослужбовці мають право застосовувати зброю для захисту суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Нагадаємо, у результаті снайперських обстрілів під час виконання службових обов'язків на контрольному посту «Мар'їнка» отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Краматорського прикордонного загону. Прикордоннику на місці була надана перша медична допомога. Потім його транспортували до міської лікарні міста Курахове.

QHA