КИЇВ (QHA) -

За 4 роки окупації Росією Криму прикордонники склали близько 3 тисяч адмінпротоколів і виявили майже 2000 документів з порушеннями. Про це заявили у прес-службі Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України.

— Усього за 4 роки, під час несення служби на КПВВ «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка», прикордонники склали майже 3 тисячі адміністративних протоколів, наклали штрафів на суму 1,9 млн гривень, виявили 26 підроблених і 1,8 тисячі недійсних документів, а також 6 чужих документів. Виявили у ста випадках 89 одиниць зброї та понад півтисячі боєприпасів, майже 9 кг наркотичних речовин та більше 3 кг психотропних препаратів, — йдеться у повідомленні.

Також було виявлено майже 100 автомобілів, які переміщувалися через адмінмежу з порушеннями чинного законодавства, з яких 3 авто вважалися як викрадені, а на 65 транспортних засобах документи були підробленими.

Раніше ресурс "Інформаційний опір" опублікував список так званих міжнародних спостерігачів, які прилетіли на "вибори" президента РФ в окупований Росією Крим.

Повідомляється, що у якості "міжнародних спостерігачів" на незаконних виборах на анексованому півострові були присутні представники понад 20 країн світу — Франції, Фінляндії, Швеції, Іспанії, Ізраїлю, України, Німеччини, Норвегії, Кіпру, Греції, Данії, Великобританії, Пакистану, Венесуели, Італії, Лівану, Австрії, Малайзії, Латвії, Афганістану.

QHA