КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України спільно з прокуратурою Автономної Республіки Крим припинили діяльність у Києві двох пропагандистів, які виконували замовлення російських спецслужб.

Про це заявили у прес-службі СБУ.

— Оперативники спецслужби встановили, що двоє жителів столиці за завданням російських спецслужб розміщували у мережі Інтернет антиукраїнські відеоматеріали, які згодом транслювалися російськими ЗМІ, — повідомили у відомстві.

Згідно з даними правоохоронців, зловмисники періодично виїжджали до РФ, де отримували від своїх кураторів відповідні інструкції і гроші за виконану роботу. Студію для зйомок і монтажу відеосюжетів вони облаштували в приватному будинку у Києві.

Зловмисники готували відеоматеріали, які закликали до вчинення насильницьких дій проти існуючого конституційного ладу, державної влади, а також виправдовують екстремістські та терористичні дії.

Нагадаємо, раніше у Львові співробітники СБУ під керівництвом прокуратури викрили угрупування, яке на замовлення представників Російської Федерації влаштовувала провокаційні дії у Львові.

QHA