ДОНЕЦЬК (QHA) -

Посол Швеції в Україні Мартін Хагстрем і аташе з питань оборони шведського посольства, підполковник Петер Ліден відвідали зону проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Мартін Хагстрем заявив, що посольство Швеції спостерігає за ситуацією, яка відбувається на Донбасі, і що руйнування дамби під Новгородським у результаті обстрілу бойовиків може спричинити за собою катастрофічні екологічні наслідки. Він зазначив, що необхідно якомога швидше знайти рішення цієї проблеми. Посол також додав, що для сприяння вирішенню питання він проінформує гуманітарні організації.

Українські військові розповіли про складну екологічну ситуацію, пов'язану з Торецьким фенольним заводом.

Аташе Ліден заявив, що ситуація на Донбасі вивчається для того, щоб визначити шляхи подальшої допомоги регіону. Крім цього, розглядається питання навчання шведськими інструкторами українських військових медиків.

QHA повідомляло, що 19 вересня прифронтову Авдіївку відвідала делегація Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС на чолі зі співголовами ПКА Даріушем Росаті та Миколою Княжицьким. Делегація відвідала територію «Авдіївського коксохімічного заводу», який під час загострення бойових дій у лютому-березні 2017 року був однією з пріоритетних цілей бойовиків.

QHA