КИЇВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко відвідав контрольно-пропускний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) «Золоте» на Донбасі, відкриття якого 2 роки блокують бойовики терористичних угруповань. Про це повідомила віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

— Президент України відвідав КПВВ «Золоте», відкриття якого рівно 2 роки блокують бойовики. П. Порошенко побував у звільненій Катеринівці, куди не приїжджають навіть спостерігачі місії СММ ОБСЄ, так як її щодня обстрілюють, працюють диверсійні групи, встановлюють розтяжки і міни. Лінія зіткнення фактично проходить по межі села, — написала вона.

Геращенко додала, що українська влада робить все, щоб на Донбас прийшли миротворці і «закінчилася війна та щоденні обстріли».

QHA повідомляло, що бойовики терористичних організацій на Донбасі не пропускають людей через КПВВ «Золоте» в Луганській області. Помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що була домовленість про роботу КПВВ «Золоте» на час ремонту моста біля пункту пропуску "Станиця Луганська" 9–10 грудня.

QHA