ХАРКІВ (QHA) -

Президент Петро Порошенко пообіцяв, що після повернення у середу 73 заручників з ОРДЛО українська сторона із ще більшою ретельністю буде працювати над звільненням тих співвітчизників, яких продовжують утримувати проти їхньої волі.

Таку заяву він зробив 27 грудня ввечері на злітному полі в аеропорту Харкова, куди раніше на вертольотах прибули звільнені українці.

— Хочу заявити, і я упевнений, що хлопці, які зараз на окупованій території, це почують. Ми будемо з потрійною енергією працювати над вашим звільненням. І будемо робити все, щоб це сталося якомога швидше.

Глава держави нагадав, що українські політв'язні залишаються також в Росії та окупованому нею Криму.

— Ми будемо боротися і за те, щоб і Сущенко, і Сенцов, і інші, хто знаходиться в Росії і в окупованому Криму, якомога швидше були звільнені. І міжнародна солідарність, і наша рішучість — тому запорука. Нехай вони почують нас і знають, що у нас за них болить серце, і ми боремося за їх звільнення, — сказав Порошенко.

Як відомо, 27 грудня відбувся обмін утримуваних осіб між українською стороною і бойовиками ОРДЛО.

Українська сторона отримала 73-х заручників, які перебували у полоні на окупованій частині Донбасу.

Глава Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що в ОРДЛО ще залишаються заручниками 103 людини.

QHA повідомляло, що президент вважає звільнення українських заручників однією з найголовніших подій року для всієї країни.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

QHA