КИЇВ (QHA) -

На засіданні військового кабінету щодо ситуації в Калинівці президент заявив, що стратегічні об'єкти повинні бути захищені, а винні у вибухах на військових складах притягнуті до відповідальності.

— Пожежу локалізовано. Ми не очікуємо подальшого поширення і зараз ліквідуємо останні осередки задимлення, — повідомив голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, який повернувся з Калинівки, на військовому кабінеті, скликаному президентом Петром Порошенком.

За його словами, зараз на місці надзвичайної події продовжують працювати рятувальники в цілодобовому режимі, також є авіація, яка в разі необхідності відновить свою роботу.

Голова держави звернувся до керівників Генеральної прокуратури, СБУ, Національної поліції з вимогою знайти і притягнути до відповідальності винних у трагедії.

— Ми повинні навчитися захищати наші стратегічні об'єкти від диверсійних груп. Є інші версії? Значить, будемо притягати до відповідальності тих, хто буде (винен — ​​ред.) за іншими версіями, — підкреслив Президент.

Петро Порошенко повідомив, що учора вранці наказав посилити оборону і охорону стратегічних об'єктів силами Збройних сил.

— Ми продовжувати миритися з такими подіями не можемо, — підкреслив президент.

Голова держави підкреслив, що тенденція вибухів на військових складах містить загрозу для національної безпеки.

— Просив би ретельно підготуватися для засідання РНБО, щоб були вжиті вичерпні заходи в найкоротші терміни і не допустити повторення трагедії, — підкреслив президент.

QHA повідомляло, що станом на 20:00 на військовому складі в Калинівці вибухи припинилися.

QHA