ХАРКІВ (QHA) -

Президент України Петро Порошенко підтвердив, що зняття біометричних даних на кордонах України буде проводитися вже з 1 січня наступного року, повідомляє 24tv.ua.

— Хочу заявити, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони, яке днями буде оприлюднено, система фіксації біометричних даних у пунктах пропуску через державний кордон, яка повинна запрацювати з 1 січня 2018 року, дасть повноцінно запрацювати єдиній національній системі біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, — сказав Порошенко під час відкриття центру надання адміністративних послуг у Харкові.

Як повідомляло раніше QHA, 10 липня глава РНБО Олександр Турчинов оголосив, що не пізніше 1 січня 2018 року Україна запровадить на кордоні біометричний контроль, що стосується в першу чергу громадян Росії, які будуть в'їжджати на українську територію.

Турчинов пояснив, що такі дії пов'язані з необхідністю посилення державної безпеки України. Електронна система реєстрації для росіян може заробити раніше запланованих термінів за умови, що буде готова відповідна інфраструктура.

ФОТО: інтернет

QHA