КИЇВ (QHA) -

Міністр оборони України Степан Полторак закликав волонтерів перейти на роботу в оборонне відомство і пообіцяв їм допомогти у працевлаштуванні. Про це Полторак повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, армії потрібні волонтери.

— На даний час у відомстві достатньо вакантних посад, функціональні обов'язки яких пов'язані з продовольчим, речовим забезпеченням і забезпеченням паливно-мастильними матеріалами. Тому запрошую всіх, хто займається волонтерською діяльністю і бажає системно працювати з надання допомоги ЗС України, має відповідну вищу освіту для проходження державної та військової служби на таких посадах, написав Полторак, додавши, що Міноборони готове провести необхідну курсову підготовку.

Міністр вважає, що Міноборони і волонтери повинні об'єднати і систематизувати зусилля з метою раціонального використання всіх можливостей для забезпечення і проведення всіх перетворень в ЗС України.

Зазначимо, що 4 лютого у Дніпрі загинув у автокатастрофі відомий український волонтер Леонід Краснопольський.

Леонід Краснопільський — український волонтер, власник магазину HUNTA.IN.UA, в якому продається патріотична продукція, а прибуток від реалізації направляється на допомогу ЗСУ. Активіст з Донецька від самого початку подій на Донбасі допомагав українським військовим, за що після доносу бойовики кинули його «в підвал» у захопленому будинку СБУ. Після звільнення він переїхав у Дніпро.

QHA