ЛУГАНСЬК (QHA) -

Колишнього ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького та його підлеглих утримують в Росії під вартою. Їм інкримінують співпрацю з СБУ. Про це повідомляє Росбалт з посиланням на власні джерела з "Міністерства державної безпеки" ОРДО.

23 листопада 2017 року Ігоря Плотницького, керівника його "адміністрації" Ірину Тейцман, начальника охорони Євгенія Селіверстова і главу "Державної телевізійної і радіомовної компанії ЛНР" Анастасію Шуркаєву під конвоєм доправили на КПП "Ізварине", де передали росіянам.

— Зараз нібито всі вони утримуються під вартою на території Росії. Підстави співпраця зі Службою безпеки України та спроба "здачі" Донбаса Києву. Крім того, затриманим інкримінують розтрату державних коштів, перевищення влади і посадових повноважень, сказано у повідомленні.

За словами джерела, «ця гоп-компанія створювала повне беззаконня, її терпіли до останнього, але прийшов час, коли остання крапля переважила». Зазначається, що Плотницький до останнього був у Луганську і вірив, що ОРЛО повернеться до складу України, «проте "покровителі" його просто злили».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автомобільний кортеж з ватажком "ЛНР" виїхав з підконтрольної бойовикам території Луганська. Разом з Плотницьким "ЛНР" покинула керівник "адміністрації" Ірина Тейцман, раніше звинувачена у спробі "держперевороту", і так звана глава ДТРК "ЛНР" Анастасія Шуркаєва.

Відзначимо, ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" ("ЛНР") Ігор Плотницькийпідписав указ про введення на території регіону надзвичайного стану.

Перед цим Плотницький був заблокований у підвальних приміщеннях будівлі адміністрації у Луганську. Згідно з отриманою інформацією, разом з Плотницьким у підвалі утримували його охорону, дружину і "главу адміністрації" Ірину Тейцман.

Джерело: Росбалт

QHA