ЛУГАНСЬК (QHA) -

Ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" ("ЛНР") Ігор Плотницький підписав указ про введення на території регіону надзвичайного стану. Про це повідомив колишній полонений Володимир Жемчугов на своїй сторінці в Facebook.

— З огляду на ситуацію, що склалася, і спробами окремих деструктивних сил під керівництвом відстороненого від посади колишнього міністра внутрішніх справ Луганської Народної Республіки І. Корнета дестабілізувати ситуацію в Республіці та здійснити силове захоплення влади на тлі незавершеного військового конфлікту з Україною, а також для підтримки законного правопорядку і забезпечення безпеки громадян Луганської Народної Республіки постановляю з 00.00 23.11.2017 ввести на всій території Луганської Народної Республіки особливий правовий режим у зв’язку з надзвичайним положенням. Скасування режиму надзвичайного стану буде оголошене окремим указом глави Луганської Народної Республіки, — сказано в документі.

У результаті введення надзвичайного стану на окупованій території «ЛНР» Плотницький наказав обмежити свободу пересувань, посилити охорону порядку, заборонити страйки, обмежити рух транспортних засобів і посилити правила здійснення їхнього огляду, ввести цензуру в ЗМІ.

QHA повідомляло, що Плотницький зараз заблокований у підвальних приміщеннях будівлі адміністрації в Луганську. Згідно отриманої інформації, разом із Плотницьким у підвалі утримують його охорону, дружину та обвинувачену в державній зраді "главу адміністрації" Ірину Тейцман.

Раніше ватажок "ЛНР" провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". Плотницький зазначив, що при спробі захоплення влади відключили телебачення, мобільний зв'язок і електроенергію.

Нагадаємо, у "ЛНР" звинуватили в інсценуванні державного перевороту "главу адміністрації" Ігоря Плотницького Ірину Тейцман. "Міністр внутрішніх справ "ЛНР" Ігор Корнет заявив, що "посадові особи" доносили недостовірну інформацію про те, що "співробітники МВС" причетні до протиправних дій.

QHA