ЛУГАНСЬК (QHA) -

Ватажок бойовиків, які контролюють частину Луганської області, Ігор Плотницький обіцяє жителям окупованих територій швидко взяти ситуацію під контроль.

Про це сказано у заяві на його сайті.

— Найближчим часом в цій справі буде поставлена ​​крапка. Всі силові структури цим займаються, зазначив він.

Ватажок бойовиків заявив, що на сьогодні ситуація розвивається "не дуже успішно" для організатора перевороту Ігоря Корнета.

Це ні в кого не виходило і не вийде зараз, зазначив Плотницький.

При цьому він визнав, що в ОРЛО відбулася спроба захоплення влади.

Як ще можна назвати ситуацію, коли людина, усунута судом від займаної посади ("глава МВС ЛНР" Корнет,  ред.), але при цьому намагається силовим методом проводити якісь операції. Це і є спроба захоплення влади, вважає ватажок "ЛНР".

Він ще раз запевнив, що не залишав території ОРЛО, і як доказ навів той факт, що ніхто не бачив його в черзі у пункті пропуску.

Я нікуди не виїздив і найближчим часом не планую. Кожен житель "Луганської народної республіки", який хоч раз стикався зі мною на пункті пропуску, знає, що я, як і будь-який інший громадянин, стою в черзі і перетинаю кордон, як і всі, тому всі бачать, коли я їду і коли приїжджаю , заявив Плотницький.

Нагадаємо, раніше Плотницкий провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту".

Плотницкий зазначив, що при спробі захоплення влади відключили телебачення, мобільний зв'язок і електроенергію.

В організації "держперевороту" він звинуватив так званого міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета.

Раніше QHA повідомляло, що в "ЛНР" звинуватили в інсценуванні державного перевороту "главу адміністрації" Ігоря Плотницького Ірину Тейцман. "Міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет заявив, що "посадові особи" доносили недостовірну інформацію про те, що "працівники МВС" причетні до протиправних дій.

QHA