СЕУЛ (QHA) -

Сеул і Пекін домовилися про нормалізацію всіх видів співпраці та взаємообміну. Відносини між двома країнами налагоджуються після охолодження, що почалося рік тому через розгортання військовими США протиракетної системи THAAD у Південній Кореї, повідомляє у вівторок, 31 жовтня, міністерство закордонних справ Південної Кореї.

— Обидві сторони солідарні в тому, що зміцнення обміну і співпраці між Кореєю та Китаєм служить спільним інтересам, йдеться у повідомленні.

Сеул дозволив американським військовим розгорнути систему THAAD у відповідь на погрози з боку КНДР. Пекін різко відреагував на це, заявивши, що потужна система радарів становить загрозу китайській безпеці.

Повідомляється також, що президент Південної Кореї Мун Чже Ін зустрінеться з керівником КНР Сі Цзіньпіном під час саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), який пройде у В'єтнамі 10-11 листопада. Ця зустріч стане другою з травня 2017 року, коли Мун Чже Ін обійняв вищу посаду Південної Кореї. Раніше південнокорейський і китайський лідери зустрічалися у Гамбурзі в рамках саміту «великої двадцятки».

QHA повідомляло, що хакери з Північної Кореї вкрали велику кількість секретних документів з Південної Кореї, включаючи план вбивства лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Джерело: Deutsche Welle

QHA