АНКАРА (QHA) -

П'ятий день операції "Оливкова гілка" в Сирії, яку проводять турецькі військові, ознаменувався тим, що Анкара перекидає додаткову бронетехніку в район бойових дій.

Так, через турецьку провінцію Хатай до Сирії проїхали танки і бронетранспортери.

Минулої ночі в районі Шейх Хороз у Афріні диверсанти, які намагалися скоїти напад в тилу турецьких підрозділів, були знищені у результаті бою, що зав'язався.

Тим часом, за час військової кампанії було знищено 268 терористів. Як заявив президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган, Анкара продовжить проводити операції в Сирії до знищення останнього бойовика терористичної організації.

— Туреччина спочатку знищить терористів на північному заході Сирії, а потім створить там умови для повернення біженців. Йдеться про 3,5 мільйони чоловік, які втекли до Туреччини, — підкреслив Ердоган.

Вчора загони сирійської опозиції за підтримки ЗС Туреччини, просуваючись вглиб сирійського Афріну із західного напрямку, забезпечили контроль над селищем ель-Хамам у Джіндересе і звільнили 14 сіл від терористів.

Раніше прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калин заявив BBC, що Туреччина не бореться проти курдів у Афріні. Калин зазначив, що операція «Оливкова гілка» не спрямована проти курдського народу, населення Сирії або Афріну.

QHA