КИЇВ (QHA) -

20 січня біля села Саханка бойовик терористичної «ДНР» у стані алкогольного сп'яніння зупинив автомобіль біля спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і почав вигукувати на їхню адресу грубі образи. Про це повідомляється у звіті місії.

— Водій був у одязі військового типу з відзнаками «ДНР» і явно перебував у стані сп'яніння; до його поясу був прикріплений ніж довжиною 12 см. Він підійшов до двох співробітників місії, які стояли біля своїх автомобілів, і почав вигукувати грубі образи на адресу СММ, сказано у повідомленні.

У звіті СММ відзначили, що лише за 20 хвилин бойовик пред'явив команді «ідентифікаційну картку «ДНР» і заявив, що він росіянин і що «СММ тут не раді».

QHA повідомляло, що в окупованій Макіївці п'яні бойовики так званої «ДНР» накинулися з лайкою на спостерігачів СММ ОБСЄ. Спостерігачі СММ бачили, як нетверезий бойовик вдарив ногою по пластиковій решітці радіатора автомобіля Місії, припаркованого у 10-15 метрах неподалік, в результаті чого автомобіль отримав незначні пошкодження.

QHA