АНКАРА (QHA) -

Генштаб ЗС Туреччини заявив, що з початку операції «Оливкова гілка» у сирійському Афріні знешкоджені тисяча двадцять вісім терористів.

За інформацією військових, у цілому з початку операції на північному заході Сирії від терористів звільнено 24 селища, 3 ферми, 12 стратегічно важливих висот.

Разом з тим, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Анкара не піде на діалог з Дамаском. Про це турецький лідер повідомив, звертаючись до голів місцевих адміністрацій у Стамбулі.

За його словами, Анкара не має наміру вести перемовини з терористами і особами, які проводять політику терору.

— Про що можна говорити з вбивцею, чиї дії призвели до загибелі мільйона співвітчизників, — заявив Ердоган.

Він назвав дій турецьких військових у Афріні чудесами героїзму і зазначив, що Туреччина сповнена рішучості очистити від терористів північно-західні райони Сирії.

Раніше один з танків ЗС Туреччини отримав пошкодження під час бою в районі Малий Дармик у сирійському Афріні, повідомило інформагентство Анадолу.

Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, виступаючи на мітингу в провінції Бітліс, заявив, що операція «Оливкова гілка» успішно просувається на північному заході Сирії і до взяття Афріну залишилося недовго.

QHA