НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Генеральна Асамблея ООН 15 червня одностайно схвалила створення Управління Всесвітньої організації з протидії тероризму, яке може очолити представник Росії, повідомляє «Інтерфакс».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш 23 лютого 2017 року виступив з пропозицією створити в Організації нове Управління з контртероризму. Голова 71-ї сесії Генасамблеї ООН Пітер Томсон тоді прокоментував:

— Це перша велика інституційна реформа, представлена ​​генсекретарем.

На що Гутерріш, виступаючи на засіданні Генеральної Асамблеї, заявив:

Моя попередня пропозиція: вивести цільову групу з реалізації Глобальної контртерористичної стратегії і Центр ООН з питань боротьби з тероризмом з Департаменту з політичних питань і створити нове Управління з контртероризму.

Він зазначив, що нове Управління відіграватиме провідну роль у виконанні завдань, які на генерального секретаря поклали держави-члени ООН, надаватиме необхідну підтримку країн у їхній антитерористичній діяльності та забезпечуватиме прозорість діяльності Організації по боротьбі з тероризмом і мобілізацію ресурсів.

У Росії вважають, що управління може очолити представник РФ.

Як повідомляло QHA, ООН зареєструвала велику кількість «небажаних тенденцій» у сфері дотримання прав людини в анексованому Росією Криму.

ФОТО: інтернет

QHA