КИЇВ (QHA) -

В окупованому Криму ФСБ заарештувала 24-річного чоловіка. Його звинувачують в участі в "кримськотатарському добровільному батальйоні", повідомляє провладне кримське агентство "Кримінформ".

— Підозрюваний затриманий. Наразі він поміщений під варту в Криму, — повідомив агентству джерело в "правоохоронних органах" окупованого півострова.

ФСБ стверджує, що затриманий брав участь в діяльності кримськотатарського батальйону імені Номана Челебіджихана на території України. Відносно 24-річного кримчанина порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 208 КК РФ, за законами російських окупантів йому може загрожувати до 15 років позбавлення волі.

— Попереднім слідством встановлено, що 24-річний житель півострова виїхав на територію України, де у грудні 2016 року вступив до лав збройного формування «Кримськотатарський добровольчий батальйон імені Номана Челебіджихана» і по жовтень 2017 року брав активну участь в бойових діях, спрямованих на зміну основ конституційного ладу і порушення територіальної цілісності Російської Федерації, — повідомила так звана прес-служба управління ФСБ в анексованому Криму.

Затриманий наразі знаходиться під вартою в окупованому Криму.

Раніше QHA повідомляло, що Муфтій Духовного управління мусульман АР Крим (ДУМ АРК) Айдер Рустамов вважає, що арешти в Криму проводять за етнічною ознакою.

QHA