СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупанти 17 жовтня відправили перших кримських новобранців осіннього призову до військових частин Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Росії.

— Новобранці доправлятимуться до місць служби автомобільним, залізничним і авіаційним транспортом. Для доправлення у віддалені райони Сибіру і Далекого Сходу сплановані авіарейси військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил і цивільної авіації. Протягом усього шляху команди призовників супроводжуватимуть представники військових частин і медичні працівники, йдеться у повідомленні.

Крім того, вказується, що кримчан масово відправлятимуть служити в Росію у листопаді і грудні 2017 року.

Нагадаємо, на військову службу в російській армії цієї осені окупанти зібралися призвати понад 2000 жителів окупованого Криму.

Резолюція ГА ООН A / RES / 71/205 від 19 грудня 2016 року «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна)» встановила факт незаконної окупації Російською Федерацією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і закликала її забезпечити виконання своїх зобов'язань згідно з міжнародним гуманітарним правом, міжнародними механізмами захисту прав людини, і договірно-правовими інструментами, стороною яких вона виступає.

У цьому контексті було висловлено вимогу скасувати призов на військову службу громадян, які проживають на території окупованого Криму, а також забезпечити неухильне дотримання російською стороною своїх міжнародних зобов'язань.

QHA