СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в структурі Повітряно-десантних військ Російської Федерації з'явився десантно-штурмовий батальйон. Про це повідомив командувач ВДВ генерал-полковник Андрій Сердюков.

— Першого грудня завершилися організаційні заходи щодо формування окремого десантно-штурмового батальйону Новоросійської десантно-штурмової дивізії (гірської) з пунктом дислокації в місті Феодосія, Республіка Крим, — зазначив він.

QHA повідомляло, що РФ планує розмістити в окупованому Криму ще одну зенітну систему ППО, посилену установкою «Тріумф».

Нагадаємо, окупаційні війська РФ у січні запустили в бойове чергування зенітно-ракетний полк, озброєний системою "Тріумф". Озброєння гвардійського зенітного ракетного Севастопольсько-Феодосійського полку окупантів було поповнене системою ППО С-400 "Тріумф" у 2016 році.

Довідка: ЗРК С-400 "Тріумф" — російська зенітна ракетна система великої та середньої дальності, яка призначена для знищення засобів повітряно-космічного нападу. Кожна установка може забезпечити одночасний обстріл до 36 цілей з наведенням до 72 ракет. С-400 може вражати крилаті ракети, вертольоти і літаки, а також балістичні цілі, що летять зі швидкістю до 4,8 кілометрів за секунду на висоті від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.

Джерело: РИА Новости

QHA