СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окупанти перевели сили і засоби так званого міністерства з надзвичайних ситуацій в окупованому Криму в режим підвищеної готовності. Про це сьогодні, 16 березня, заявила прес-служба так званого МНС Криму.

— З 16 — 19 березня органи управління, сили і засоби МНС переведені в режим підвищеної готовності у зв'язку із забезпеченням безпеки на час проведення виборів президента РФ, — цитує прес-служба слова так званого міністра надзвичайних ситуацій окупованого півострова.

За його словами, так звані МНСники «розробили плани застосування сил і засобів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, уточнили питання взаємодії з іншими службами та відомствами, що входять до Єдиної державної системи попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій».

Рятувальники працюватимуть 18 березня на всіх виборчих дільницях Криму під час виборів президента РФ.

Нагадаємо, 13 березня глава МЗС України Павло Клімкін звернувся до жителів анексованого півострова з проханням не допомагати окупантам організовувати незаконні вибори і не брати участі в них.

QHA повідомляло, що 15 березня Рада безпеки ООН провела спеціальне засідання у форматі Арріа, присвячене проведенню незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові.

QHA