СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Окупанти хочуть відтворити в окупованому Криму «Смерш», який боротиметься з українськими «диверсантами». Про це заявив так званий глава "Громадської палати РК" Григорій Іоффе.

— Українські спецслужби активізують свою діяльність у Криму напередодні майбутніх виборів. Тому треба бути готовими не тільки нашим спецслужбам, але і всі кримчани повинні брати в цьому участь і викривати цих людей, сказав представник окупантів.

Як він уточнив, спецслужби України можуть робити ставку на диверсантів і шпигунів.

— Нам треба згадати, як діяла в роки війни організація, яка називалася «Смерш», наголосив Іоффе.

Зазначимо, «Смерш» (скорочення від «Смерть шпигунам!») назва ряду незалежних одна від одної контррозвідувальних організацій в СРСР, які за допомогою терору знищували німецьких противників, а також лідерів і представників опозиційних, націоналістичних і демократичних об'єднань, які боролися проти комуністичної агресії.

Раніше Федеральна служба безпеки Росії заявила про те, що в анексованому РФ Сімферополі затримано громадянина України  Костянтина Давиденка, який нібито "збирав і передавав українським спецслужбам відомості про діяльність частин Росгвардії та ФСБ".

За інформацією російських спецслужб, Давиденко цілеспрямовано збирав і передавав спецслужбам України відомості про діяльність частин і з'єднань Федеральної служби військ Національної гвардії РФ і співробітників ФСБ Росії, що містять державну таємницю.

QHA