МІНСЬК (QHA) -

Контактна група із врегулювання ситуації на Донбасі підтвердила необхідність забезпечення миру та спокою у зв'язку з майбутніми різдвяними і новорічними святами.

Про це заявив представник РФ у Тристоронній контактній групі Борис Гризлов в Мінську.

— У зв'язку з цим та керуючись раніше досягнутими домовленостями, група «підтвердила прихильність дотриманню всеосяжного, стійкого і безстрокового режиму припинення вогню з 00:00 23 грудня 2017 року», заявив Гризлов.

Він також звернув увагу на те, що знову було розглянуто питання про видання або відновлення наказів, що включають дисциплінарні заходи за порушення режиму припинення вогню.

Гризлов зазначив, що сторони обговорили питання проведення обміну військовополоненими до різдвяних і новорічних свят.

Нагадаємо, раніше представник України в робочій підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук написав про умови, за яких Росія готова повернутися до складу Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню (СЦКК) на Донбасі.

Тим часом в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі терористичні угрупування 32 рази порушили перемир'я, у результаті чого загинуло двоє українських військовослужбовців, ще шестеро поранені.

QHA