ЛУГАНСЬК (QHA) -

У зоні проведення антитерористичної операції зник офіцер Національної гвардії України Олександр Бойко.

Згідно з непідтвердженою інформацією, полковник міг потрапити в полон до терористів ОРДЛО.

— Під час виконання бойового завдання у зоні АТО (Луганська область) в результаті бойового зіткнення зник безвісти офіцер Нацгвардії полковник Олександр Бойко. За непідтвердженими даними, офіцер утримується одним з терористичних підрозділів ОРДЛО, йдеться у повідомленні прес-служби Нацгвардії.

Спроби домовитися з бойовиками про обмін українського офіцера поки не увінчалися успіхом. Зазначається, що до заходів щодо його розшуку залучені і представники громадських організацій.

Міністерство оборони України не підтверджує факт полону зниклого службовця Національної гвардії України. Про це 20 червня на брифінгу повідомив спікер Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник:

— За повідомленням наших колег із Нацгвардії, один з військовослужбовців НГУ вважається зниклим безвісти. Наразі керівництво Нацгвардії вживає вичерпних заходів з метою розшуку військовослужбовця, інформація надходить дуже різна.

Нагадаємо, на початку червня у Донецьку зник журналіст і письменник Станіслав Васін (Станіслав Ассев), який залишився на непідконтрольній Україні території, щоб бути у центрі подій і розповідати про те, що відбувається в окупації.

ФОТО: Фейсбук 93-й бригади

QHA