КИЇВ (QHA) -

22 грудня терористичні угруповання в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі 22 рази порушили режим тиші, в результаті чого загинув один військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ), ще двоє отримали поранення. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО у Facebook.

— Минулої доби російсько-терористичні війська 22 рази порушили режим тиші. У випадках, які становили найбільшу небезпеку особовому складу, українські воїни давали агресору адекватну вогневу відповідь. В результаті ворожих обстрілів поранений один військовослужбовець, ще один отримав бойову травму і, на жаль, Україна втратила одного захисника, сказано у повідомленні.

На Луганському напрямку бойовики обстріляли позиції ЗСУ біля Старого Айдара, Троїцького, Травневого і Луганського з мінометів калібру 120 і 122 міліметра. Біля Новоалександрівки і Зайцевого застосовували БМП, гранатомети і кулемети.

На Донецькому напрямку терористи відкрили вогонь з мінометів по пунктах ЗСУ в районі Авдіївки, Пищевика і Павлополя.

QHA повідомляло, що 21 грудня у зоні АТО терористичні угруповання 16 разів порушили режим тиші, в результаті чого загинув один український військовослужбовець, ще двоє отримали поранення.

QHA